امروز: چهارشنبه، 9 فروردین 1396

پایگاه آموزشی نرم افزارهای BIM

Iran BIM Center

دانلود رایگان Revit Extensions 2017

تمام کاربران نرم افزار Revit Structure به خوبی می دانند که در رویت قسمت میلگرد گذاری و ... کمی دشوار و زمانبر می باشد. شرکت آتودسک برای همین منظور یک Extension برای اینکار منتشر می کند تا کاربران نرم افزار Revit این فرآیند را با سرعت و دقت و کیفیت بسیار بالاتری انجام دهند. در این قسمت Extensions Revit 2017 را برای شما کاربران سایت Iran-bim.com قرار می دهیم تا بتوانید پروژه های عمرانی را با دقت و کیفیت بالاتری به اتمام برسانید. ابزار های این Extensions Revit 2017 کاملا هوشمند و حرفه ای و بسیار ساده می باشد. 

دانلود رایگان Revit Extensions 2017

 


دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2017 برای متره حرفه ای

یکی از ویژگی های نرم افزار Revit و یا هر نرم افزار BIM، بحث متره یا تخمین مصالح ومولفه های استفاده شده در پروژه می باشد. در حالت پیش فرض نرم افزار Revit دارای بخش متره بسیار خوبی می باشد اما شرکت آتودسک برای اینکه دقت و شتاب بیشتری در این زمینه به کاربرای خود بدهد، یک Extension تولید و منتشر کرده تا کاربران به صورت بسیار حرفه ای تر و دقیق تر این بُعد از BIM را بتوانند انجام دهند.

دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2017 برای متره حرفه ای

 


دانلود افزونه Site Designer برای Revit 2017

افزونه Site Designer برای Revit به شما امکان می دهد تا بتوانید بروی توپوگرافی، جاده، پارکینگ، جدول های خیابانی و ... را به سادگی و دقیق ترسیم کنید. با نصب این افزونه در رویت زبانه ای با نام Site Designer اضافه می شود که ابزارهای زیادی برای طراحی سایت فعال می باشد.

دانلود افزونه Site Designer برای Revit 2017

 


دانلود Autodesk® Revit® 2017 - Service Pack 1 and 2

 اولین سرویس پک رویت 2017 منتشر شد. در Autodesk® Revit® 2017 - Service Pack 1 برخی از مشکلات و اخطارهایی که رویت ورژن 2017 ایجاد می کرد و توسط کاربران آن گزارش شده بود برطرف می کند. توجه کنید آنهایی که با علامت * در فایل html که در کنار فایل SP1 قرار دادم مشخص شده است توسط کاربران معرفی شده است.


دانلود  Autodesk® Revit® 2017 - Service Pack 1 and 2

 


دانلود Autodesk Advance Steel® 2017 Hotfix 1

در اینجا آخرین Hotfixهای نرم افزار Advance Steel 2017 برای شما دوستان عزیز قرار داده می شود. در حال حاضر شرکت اتودسک اولین Hotfix مر بوط به نرم افزار ادونس استیل 2017 را منتشر کرده است. شما با دانلود این Hotfix و سپس نصب آن، برهی از مشکلات موجود در ورژن 2017 برطرف خواهد شد.

دانلود Autodesk Advance Steel® 2017 Hotfix 1

 دانلود 1 و 2 Autodesk® 3ds Max® 2017 Service Pack

پس از انتشار نسخه نهایی نرم افزار 3d max 2017، اکنون برای برطرف شدن برخی از مشکلات SP1 منتظر شده است . از لینک زیر می توانید آن را دانلود و نصب کنید. توجه داشته باشید این SP برای تری دی مکس 2017 می باشد.


 

دانلود 1 و 2  Autodesk® 3ds Max® 2017 Service Pack

 


 


دانلود افزونه های Revit 2017

نرم افزار Revit با تمام قدرتی که در انجام پروژه های هوشمند و BIM دارد، در برخی قسمت های نیاز به ابزار و افزونه هایی دارد که سرعت و دقت شما را بیشتر کند و یا نقض های موجود نرم افزار با این ابزارها تا حدودی از بین برود. برای نرم افزار Revit افزونه و Extension های زیادی موجود می باشند که در این بخش 5 افزونه ی رایگان و مفید برای نرم افزار Revit 2017 را برای شما دوستان عزیز قرار می دهیم.

دانلود افزونه های Revit 2017

 


دانلود افزونه Autodesk Revit DB Link 2017

Revit DB Link به شما اجازه می دهد تا اطلاعات پروژه را با حفظ رابطه بین Microsoft Access, Microsoft Excel و یا پایگاه داده ODBC لینک کنید.شما می توانید با استفاده از Revit DB Link، دیتاهای یک پروژه را به صورت دیتابیس Export بگیرید و سپس در فایل دیتا داده ها را ویرایش کنید و کجدد وارد Revit کنید.

دانلود افزونه Autodesk Revit DB Link 2017