امروز: چهارشنبه، 9 فروردین 1396

پایگاه آموزشی نرم افزارهای BIM

Iran BIM Center

دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2017 برای متره حرفه ای

یکی از ویژگی های نرم افزار Revit و یا هر نرم افزار BIM، بحث متره یا تخمین مصالح ومولفه های استفاده شده در پروژه می باشد. در حالت پیش فرض نرم افزار Revit دارای بخش متره بسیار خوبی می باشد اما شرکت آتودسک برای اینکه دقت و شتاب بیشتری در این زمینه به کاربرای خود بدهد، یک Extension تولید و منتشر کرده تا کاربران به صورت بسیار حرفه ای تر و دقیق تر این بُعد از BIM را بتوانند انجام دهند.

دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2017 برای متره حرفه ای

 


دانلود افزونه Site Designer برای Revit 2017

افزونه Site Designer برای Revit به شما امکان می دهد تا بتوانید بروی توپوگرافی، جاده، پارکینگ، جدول های خیابانی و ... را به سادگی و دقیق ترسیم کنید. با نصب این افزونه در رویت زبانه ای با نام Site Designer اضافه می شود که ابزارهای زیادی برای طراحی سایت فعال می باشد.

دانلود افزونه Site Designer برای Revit 2017

 


دانلود Autodesk® Revit® 2017 - Service Pack 1 and 2

 اولین سرویس پک رویت 2017 منتشر شد. در Autodesk® Revit® 2017 - Service Pack 1 برخی از مشکلات و اخطارهایی که رویت ورژن 2017 ایجاد می کرد و توسط کاربران آن گزارش شده بود برطرف می کند. توجه کنید آنهایی که با علامت * در فایل html که در کنار فایل SP1 قرار دادم مشخص شده است توسط کاربران معرفی شده است.


دانلود  Autodesk® Revit® 2017 - Service Pack 1 and 2

 


دانلود 1 و 2 Autodesk® 3ds Max® 2017 Service Pack

پس از انتشار نسخه نهایی نرم افزار 3d max 2017، اکنون برای برطرف شدن برخی از مشکلات SP1 منتظر شده است . از لینک زیر می توانید آن را دانلود و نصب کنید. توجه داشته باشید این SP برای تری دی مکس 2017 می باشد.


 

دانلود 1 و 2  Autodesk® 3ds Max® 2017 Service Pack

 


 


دانلود افزونه های Revit 2017

نرم افزار Revit با تمام قدرتی که در انجام پروژه های هوشمند و BIM دارد، در برخی قسمت های نیاز به ابزار و افزونه هایی دارد که سرعت و دقت شما را بیشتر کند و یا نقض های موجود نرم افزار با این ابزارها تا حدودی از بین برود. برای نرم افزار Revit افزونه و Extension های زیادی موجود می باشند که در این بخش 5 افزونه ی رایگان و مفید برای نرم افزار Revit 2017 را برای شما دوستان عزیز قرار می دهیم.

دانلود افزونه های Revit 2017

 


دانلود افزونه Autodesk Revit DB Link 2017

Revit DB Link به شما اجازه می دهد تا اطلاعات پروژه را با حفظ رابطه بین Microsoft Access, Microsoft Excel و یا پایگاه داده ODBC لینک کنید.شما می توانید با استفاده از Revit DB Link، دیتاهای یک پروژه را به صورت دیتابیس Export بگیرید و سپس در فایل دیتا داده ها را ویرایش کنید و کجدد وارد Revit کنید.

دانلود افزونه Autodesk Revit DB Link 2017

 


دانلود افزونه Batch Print For Revit 2017

Batch Print For Revit (چاپ دسته ای برای Revit)

با استفاده از افزونه Batch Print For Autodesk شما می توانید تعداد زیادی از دیدها و شیت ها را به صورت همزمان چاپ بگیرید. پس از آماده سازی و تنظیمات چاپ پیش فرض وپروژه، با استفاده از Batch Print می توانید تعداد زیادی از شیت ها را برای چاپ ارسال کرده و به سادگی آنها را کنترل و منظم نگه دارید. 


دانلود افزونه Batch Print For Revit 2017

 

دانلود افزونه eTransmit برای Revit 2017

با استفاده از افزونه eTransmit For Autodesk Revit 2017 شما می توانید یک مدل Revit و تمامی فایل های وابسته به ان را در قالب یک فایل کپی کنید. شما می توانید هر مدلی که از رویت 2012 به بالا تهیه شده است را با این افزونه انتقال دهید.

دانلود افزونه eTransmit برای Revit 2017

 


دانلود نرم افزار Revit 2017

نرم افزار Autodesk Revit انتشار و گسترش یافته شرکت Autodesk می باشد، که با توجه به پشتبانی BIM، داری اهمیت و توجه بالایی در سال ها اخیر شده است. این نرم افزار با توجه به امکانات و ویژگی های که به کاربران می دهد باعث می شود تا به سادگی پروژه های ساختمانی خود را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام دهند. نرم افزار Autodesk Revit بر خلاف نرم افزار های سنتی مانند Autocad که همه قسمت های پروزه باید به صورت دستی تغییر کند، به صورت هوشمند وپارامتریک عمل می کند و تغییر در هر قسمت از پروژه باعث می شود در تمامی قسمت های وابسته به آن مانند شیت، متره، نما و برش و ... تغییر و به روز رسانی شود. نرم افزار Autodesk Revit با توجه با کاربرد، نسخه های متفاوتی تولید می شود.

دانلود نرم افزار Revit 2017