امروز: دوشنبه، 2 بهمن 1396

پایگاه آموزشی نرم افزارهای BIM

Iran BIM Center

دانلود افزونه ی Precast برای Revit 2018

اکنون جدیدترین افزونه برای ایجاد میلگردگذاری اجرایی بروی دیوارهای سازه ای در رویت را به شما معرفی می کنیم. این افزونه با نام Precast به رویت 2018 اضافه می شود. این یک افزونه برای ایجاد میلگرد گذاری اجرایی بروی دیوارها با قابلیت های بسیار وسیع می باشد. شما با کمک این افزونه می توانید نقشه های شاپ بتنی در نرم افزار رویت را به یک کار بسیار ساده تبدیل کند.
 
 

دانلود افزونه ی Precast برای Revit 2018

 

دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2018 برای متره حرفه ای

یکی از ویژگی های نرم افزار Revit و یا هر نرم افزار BIM، بحث متره یا تخمین مصالح ومولفه های استفاده شده در پروژه می باشد. در حالت پیش فرض نرم افزار Revit دارای بخش متره بسیار خوبی می باشد اما شرکت آتودسک برای اینکه دقت و شتاب بیشتری در این زمینه به کاربرای خود بدهد، یک Extension تولید و منتشر کرده تا کاربران به صورت بسیار حرفه ای تر و دقیق تر این بُعد از BIM را بتوانند انجام دهند.

دانلود Roombook Extension for Autodesk Revit 2018 برای متره حرفه ای

 


دانلودآپدیت ها و Hotfixهای Autodesk Revit 2018

 در نسخه 2018 نرم افزار Autodesk Revit همانطور که می دانید شاهد تغییرات بسیار خوبی بودیم و شرکت آتودسک همیشه در کوتاهترین زمان مشکلات محصولات خود را برطرف می کند. در این قسمت اولین Hotfix رویت با نام Autodesk Revit 201801 Hotfix منتشر کرده است که در دسترس شما دوستان همیشگی سایت IRAN-BIM قرار می دهم.

 
 

دانلودآپدیت ها و Hotfixهای Autodesk Revit 2018

 

 

 


 

 


دانلود Hotfixها و آپدیت های AutoCAD 2018

پس از انتشار نسخه 2018 نرم افزار اتوکد اکنون اولین آپدیت آن منتشر شد و با نام Autodesk AutoCAD 2018.0.1 (x86/x64) می توانید در ادامه دانلود و نصب کنید. این صفحه را مرتب دنبال کنید تا به آخرین آپدیت های اتوکد 2018 دسترسی داشته باشید.
ویژگی های جدید این آپدیت :


دانلود Hotfixها و آپدیت های  AutoCAD 2018

 

 

دانلود Steel Connection برای Revit Structure 2018

افزونه Steel Connections برای Revit 2018 و Revit Structure 2018 توسط شرکت آتودسک منتشر شده است تا بتوانید اتصالات پیچ و مهره و جوشی را با LOD 350 در نرم افزار رویت مدلسازی کرده و تهیه نقشه های کارگاهی برای شما مهیا شود. در حالت پیش فرض اگر شما نسخه Revit 2018 یا Revit Structure 2018 را نصب کنید محتویات Structural Connection خالی می باشد و برای اینکه کتابخانه ان را اضافه کنید باید این افزونه را نصب کنید. پس از نصب برخی از اتصالات مورد نیاز شما به رویت اضافه می شود. قبل از نصب نرم افزار را ببندید و سپس این افزونه را نصب کنید.

دانلود Steel Connection برای Revit Structure 2018

 


دانلود کامل Revit Extension 2018

شرکت آتودسک هر ساله پس از انتشار نسخه جدید رویت، برخی افزونه و Extensionهای بسیار مفید و کاربردی منتشر می کند تا کاربران به بهترین شکل ممکن پروژه های اجرایی را با سرعت و دقت بالا پیش ببرند. تیم IRAN-BIM همیشه در زمینه نرم افزار های شرکت Autodesk سعی می کند با به روز ترین و جدید ترین ابزارها به شما کاربران کمک کند. بنابراین در ادامه می توانید مجموعه کامل این Extensionهای رویت 2018 را رایگان دانلود کنید.
 
 

دانلود کامل Revit Extension 2018

 

دانلود نرم افزار AutoCAD 2018

اتوکد معروف ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار دنیا در زمینه نقشه کشی، معماری، و طراحی صنعتی است. مخصوصا در کشور ما این نرم افزار طرفداران بسیاری دارد و تقریبا تمام دانشجویان رشته های معماری و صنعتی با آن سروکار دارند.از اتوکد برای نقشه کشی ساختمانی و صنعتی، طراحی قطعات، مدل سازی، معماری داخلی و خارجی، و ... استفاده میگردد. 
 
 

دانلود نرم افزار AutoCAD 2018

  


دانلود نرم افزار Revit 2018

نرم افزار Autodesk Revit انتشار و گسترش یافته شرکت Autodesk می باشد، که با توجه به پشتبانی BIM، داری اهمیت و توجه بالایی در سال ها اخیر شده است. این نرم افزار با توجه به امکانات و ویژگی های که به کاربران می دهد باعث می شود تا به سادگی پروژه های ساختمانی خود را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام دهند. نرم افزار Autodesk Revit بر خلاف نرم افزار های سنتی مانند Autocad که همه قسمت های پروزه باید به صورت دستی تغییر کند، به صورت هوشمند وپارامتریک عمل می کند و تغییر در هر قسمت از پروژه باعث می شود در تمامی قسمت های وابسته به آن مانند شیت، متره، نما و برش و ... تغییر و به روز رسانی شود. نرم افزار Autodesk Revit با توجه با کاربرد، نسخه های متفاوتی تولید می شود.

 

دانلود نرم افزار Revit 2018

 


 

 


دانلود انواع تصویر برای پست پروداکشن(لایه باز PSD)

در این بخش برای شما دوستان عزیز مجموعه ای عظیم از انواع وسایل داخلی، انواع خودرو، انسان، درخت، بکگراند و ... با فرمت فتوشاپ به صورت لایه باز قرار می دهیم تا از این فایل ها در پست پروداکشن و پرزانته به سادگی استفاده کنید.

دانلود انواع تصویر برای پست پروداکشن(لایه باز PSD)

 


تکنیک غیر فعال کردن افزونه هاو پلاگ-این های نصب شده در رویت

یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران رویت، در هنگام کار کردن بروی پروژه های بزرگ دارند کند شدن سرعت کار کردن با رویت می باشد. اینکه سرعت رویت کند می شود می تواند دلایل زیادی داشته باشد که یکی از آنها وجود افزونه ها و پلاگ-این های زیاد بروی رویت می باشد. ممکن است ما از همه آنها همیشه استفاده نکنیم و یا حتی برخی از آنها را هر چند ماه یکبار استفاده می کنیم. بنابراین وجود افزونه های بی استفاده در رویت می تواند یکی از دلایل کند شدن سرعت رویت باشد.

تکنیک غیر فعال کردن افزونه هاو پلاگ-این های نصب شده در رویت